Şirket Politikamız

Misyon

Müşteri odaklı üretim anlayışı ve kalite bilinciyle ürettiğimiz ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermektir.

Vizyon

Bilgi birikimi, teknik alt yapısı, kapasitesi ve müşteri odaklı yaklaşımları ile otomotiv, mobilya ve elektrik sanayilerine yönelik plastik parça üretiminde sürekli tercih edilen firmalar arasında kalmaktır.

Politikamız

Müşteri isteklerini ve problemlerini anlamak ve bu konuda işbirliği yaparak etkin çözümler üretmek Konusu ile ilgili yenilikleri takip etmek, güncel şartnameler, ulusal ve uluslararası standartlar, iş sağlığı güvenliği ve çevre mevzuatlarını takip ederek ürün tasarımı ve üretimleri genel olarak bu esaslara uygun olarak yapmak Üretimi yapılan malzemelerin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve zaman içerisinde geliştirmek Ürün yelpazesini sürekli yenileyerek, geliştirerek ve genişleterek müşterilerimize geniş bir seçenek sunmak, ürün kalitesinden taviz vermeden en uygun fiyat ile zamanında teslimat sağlamak Çevre ve iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmelerini kontrol altına almak ve riskleri minimize etmek, Çevreyi korumak, doğal kaynakları verimli kullanmak, faaliyetlerimiz sonucu oluşan atıkları kontrol altında tutmak ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak amacımızdır. Başarılarımız, çalışanlarımızın kalite ve müşteri bilincini geliştirecek ve kendi gelişimine olanak sağlayacak, uygulamaya yönelik eğitim faaliyetleri ile süreklilik kazanacaktır. Kurulan kalite yönetim sistemi sürekli olarak iyileştirilecektir.

Genel Müdür